Przejdź do treści

Pierwszy mecz w Poznaniu z WSD Koszalin (5-0)

W drugiej rundzie XIII MISTRZOSTW POLSKI W PIŁCE NOŻNEJ SEMINARIÓW DIECEZJALNYCH ORAZ ZAKONNYCH los przydzielił nam drużynę WSD Koszalin. Pierwszy mecz odbył się na naszym obiekcie. Od początku spotkania kontrolowaliśmy wydarzenia na boisku. W pierwszej połowie strzeliliśmy cztery gole. Klasycznym hat – trickiem popisał się nasz najlepszy snajper Robert Łopatka. Na przerwę zeszliśmy z dużą zaliczką, a druga część meczu wydawała się być tylko formalnością.

Po zmianie stron ponownie nie zlekceważyliśmy rywala, a po pięciu minutach nokautujący cios gościom zadał kapitan gospodarzy Marcin Mańczak. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Zawody zakończyły się naszym zwycięstwem 5:0.

Dzisiejszy mecz był wyjątkowy dla dwóch diakonów – Adriana Szafranka i Michała Tomiaka, którzy ostatni raz wystąpili w reprezentacji ASD Poznań.